Pomoc w uzyskaniu Kredytu

KREDYT

Pomoc w uzyskaniu Kredytu

Nasi doradcy kredytowi zapewnią Państwu pomoc w finansowaniu zakupu nieruchomości.

Doświadczenie zdobyte na ryku nieruchomości, doskonała znajomość instrumentów finansowych jak również profesjonalne i skuteczne podejście do obsługi kredytu hipotecznego są gwarantem uzyskania środków na zakup Twojej nieruchomości.

1. Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na dogodnych warunkach finansowych, wybieramy najbardziej optymalną ofertę bankową, dopasowując ją do możliwości klienta i rodzaju nabywanej nieruchomości.

2. Nadzorujemy pełny przebieg transakcji poprzez stały kontakt z Państwem, klientem Sprzedającym, Pośrednikiem z naszej lub innej agencji nieruchomości oraz bankiem.

3. Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego do 100% wartości nieruchomości.

4. Znajdziemy sposób na finansowanie brakującego wkładu własnego.

5. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na pokrycie kosztów związanych z zakupem nieruchomości (koszty notarialne, opłata sądowa, podatek od czynności cywilnoprawnej, prowizja Pośrednika, opłaty bankowe i inne).

6. W trakcie procesu danej transakcji zarówno nasz doradca kredytowy jak również Pośrednik są do Państwa stałej dyspozycji, nieustannie uczestniczą w każdym zdarzeniu dotyczącym transakcji.

7. Skrupulatnie sprawdzamy warunki umowy kredytowej, wydajemy naszą obiektywną opinię i doprowadzamy do zmiany niekorzystnych zapisów, które kolidują z interesem naszego Klienta. Jesteśmy również obecni przy zawieraniu umowy kredytowej.

DODATKOWE USŁUGI

Obsługa prawna transakcji

Usługa skierowana do osób, które indywidualnie, prywatnie znalazły nieruchomość, którą chcą

zakupić, sprzedać, zamienić, wynająć, wydzierżawić .

Na zlecenie strony transakcji reprezentujemy Państwa interesy podczas całego przebiegu transakcji. Począwszy od negocjacji warunków transakcji, poprzez sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego, gwarancję przepływu środków na konto Sprzedającego, obecność przy umowach właściwych i konsultacja zapisów prawny w umowach, a skończywszy na wydaniu nieruchomości w formie protokołu zdawczo – odbiorczego.

Opinia na temat wartości nieruchomości

Opinia na temat wartości ofertowej- trasakcyjnej nieruchomości  wydawana jest po oględzinach nieruchomości i ocenie stanu technicznego, atrkcyjności handlowej, wypozarzenia w srodki techniczne, połorzenia w porównaniu do  cen transakcyjnych uzyskiwanych na obszarze, w którym znajduje się dana nieruchomość. Opinia jest wydawana przede wszystkim w celu uzyskania wiedzy na temat wartości swojej nieruchomości, by w optymalny sposób przygotować się do procesu sprzedaży lub wynajmu.

Koszt: 100zł do 400 zł cena do negocjacji

Opinie rentowności inwestycji w nieruchomości (również na potrzeby banków)

Kupujesz nieruchomość. Chcesz wiedzieć w jak długim czasie uzyskasz zwrot z inwestycji? Chcesz uzyskać finansowanie z banku  na realizację inwestycji? Wykonujemy opinię zyskowności z inwestycji podczas okresu kredytowania. Profesjonalnie przygotowana opinia jest gwarantem uzyskania kredytu hipotecznego lub gospodarczego.

Koszt: od 2000 zł

Bezpieczny wynajem „Dbamy i Działamy w Twoim imieniu”

W związku ze stale rosnącym zapotrzebowaniem na usługę wynajmu POŚREDNICY  wprowadzają kolejne nowatorskie rozwiązania na polskim rynku nieruchomości.

Już od 100 zł miesięcznie możecie mieć za naszym pośrednictwem pełną kontrolę nad mieszkaniem, które wynajęliśmy lokatorom. Zyskać możecie pewność, iż wynajmujemy je osobom odpowiedzialnym a wszelkie opłaty będą uiszczane terminowo. Usługa ta daje także gwarancję, że ewentualne usterki będą natychmiast zauważane i usuwane. Taki bowiem komfort, bezpieczeństwo i wiele wygody daje Państwu usługa DBAMY i DZIAŁAMY w TWOIM IMIENIU”.

  • pośrednictwa sprzedaży, kupna, najmu domów, mieszkań, lokali, gruntów, nieruchomości komercyjnych
  • gromadzenia niezbędnej dokumentacji nieruchomości
  • pełnej obsługi notarialnej
  • przygotowania inwestycji od momentu zakupu gruntu, wz, pozwolenia na budowę do realizacji włącznie
  • doradztwa i pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego
  • wyszukiwania nieruchomości na zlecenie klienta
  • regulacji stanów prawnych nieruchomości
  • doradztwa w zakresie podniesienia wartości nieruchomości
  • tworzenia umów przedwstępnych, umów najmu oraz umów warunkowych zabezpieczających interesy klientów